2 sene önce
2 sene önce

The Times Ne Zaman Yayınlandı

Yeni içeriğimize hoşgeldiniz bu yeni içeriğimizde The Times Ne Zaman Yayınlandı ne zaman ve nasıl sorularının cevabını arayacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

The Times Ne Zaman Yayınlandı – Ceres Gezegeni Ne Zaman Keşfedildi – ABD Köle Girişini Ne Zaman Yasakladı – Penaltı Ne Zaman Kabul Edildi ve Küba Bağımsızlığını Ne Zaman Kazandı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, The Times Ne Zaman Yayınlandı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

The Times Ne Zaman Yayınlandı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 1785 Yılında, Dünyanın ilk gazetelerinden Daily Universal Register, İngiltere’de yayımlanmaya başladı. Üç yıl sonra adı “The Times” olarak değiştirilecek olan gazete, hala çıkmaktadır.

Ceres Gezegeni Ne Zaman Keşfedildi

1 Ocak 1801

ABD Köle Girişini Ne Zaman Yasakladı

1 Ocak 1808

Penaltı Ne Zaman Kabul Edildi

1 Ocak 1891

Küba Bağımsızlığını Ne Zaman Kazandı

1 Ocak 1899

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha fazla konu başlığına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.