2 sene önce
2 sene önce

Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı

Yeni içeriğimize hoşgeldiniz bu yeni içeriğimizde Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı tarihine ve özelliklerine göz atacağız.

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı – Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı – Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu – Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı ve İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2009 Yılında, Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen yeni yıl kutlamalarında çıkan bir yangında en az 61 (66?) kişi yaşamını yitirdi.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2009

Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu

1 Ocak 2009

Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2010

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı

1 Ocak 2010

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha fazla konu başlığına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.