2 sene önce
2 sene önce

Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı

Selamlar bu içeriğimizde Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı konusunun tarihine hep birlikte göz atacağız.

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı – Tayvan Ne Zaman Dünya Ticaret Örgütüne Katıldı – Euro Ne Zaman Kullanılmaya Başlandı – Türk Lirasından 6 Sıfır Ne Zaman Atıldı ve Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2002 Yılında, Hollanda’da ötanaziyi yasallaştıran karar yürürlüğe girdi. Hollanda, ölümcül durumdaki hastalara hayatlarını sona erdirme hakkı veren ilk ülke oldu.

Tayvan Ne Zaman Dünya Ticaret Örgütüne Katıldı

1 Ocak 2002

Euro Ne Zaman Kullanılmaya Başlandı

1 Ocak 2002

Türk Lirasından 6 Sıfır Ne Zaman Atıldı

1 Ocak 2005

Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu

1 Ocak 2007

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha ayrıntılı bilgiye buradan bakabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.