2 sene önce
2 sene önce

Mumbai Uçak Kazası Ne Zaman Oldu

Yeni konu başlığımıza hoşgeldiniz bu içeriğimizde Mumbai Uçak Kazası Ne Zaman Oldu ne zaman ve nasıl sorularının cevabını arayacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Mumbai Uçak Kazası Ne Zaman Oldu – Çin ve ABD Ne Zaman Diplomatik İlişkiye Başladı – Yunanistan’ın Avrupa Birliğine Kabulü – Brunei Ne Zaman Bağımsızlığını Kazandı ve Nijerya Darbesi Ne Zaman Yapıldı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Mumbai Uçak Kazası Ne Zaman Oldu sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Mumbai Uçak Kazası Ne Zaman Oldu | Hakkında Bilgi

1 Ocak 1978 Yılında, Hindistan Hava Yollarına ait Boeing 747 tipi bir yolcu uçağı, Mumbai açıklarında havada infilak ederek denize çakıldı; 213 kişi öldü.

Çin ve ABD Ne Zaman Diplomatik İlişkiye Başladı

1 Ocak 1979

Yunanistan’ın Avrupa Birliğine Kabulü

1 Ocak 1981

Brunei Ne Zaman Bağımsızlığını Kazandı

1 Ocak 1984

Nijerya Darbesi Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 1984

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Detaylı bilgi sahibi olmak için burasına göz atabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.