2 sene önce
2 sene önce

Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı

Herkese merhaba yeni yazımızda Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı konusunun tarihine hep birlikte göz atacağız.

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı – İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı – Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu – İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı ve Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2010 Yılında, Pakistan’ın Lakki Marwat kentinde düzenlenen voleybol turnuvasında gerçekleşen intihar saldırısında 105 kişi yaşamını yitirdi, 100’den fazla kişi yaralandı.

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı

1 Ocak 2010

Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu

1 Ocak 2010

İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2011

Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu

1 Ocak 2011

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha fazla konu başlığına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.