2 sene önce
2 sene önce

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı

Yeniden merhabalar bu yeni içeriğimizde İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı konu başlığına göz atacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı – Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu – İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı – Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu ve Talinn Ne Zaman Avrupa Kültür Başkenti Oldu sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2010 Yılında, İspanya, Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını İsveç’ten devraldı.

Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu

1 Ocak 2010

İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2011

Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu

1 Ocak 2011

Talinn Ne Zaman Avrupa Kültür Başkenti Oldu

1 Ocak 2011

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Detaylı bilgi sahibi olmak için burasına göz atabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.