2 sene önce
2 sene önce

İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı

Yeni içeriğimize hoşgeldiniz bu yazımızda İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı tarihine bakacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı – Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu – Talinn Ne Zaman Avrupa Kültür Başkenti Oldu – Macaristan Ne Zaman AB Dönem Başkanı Oldu ve Letonya Ne Zaman Euro Kullanmaya Başladı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

İskenderiye Saldırıları Ne Zaman Yapıldı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2011 Yılında, Mısır’ın İskenderiye şehrindeki Kıptîlerin gerçekleştirdiği yeni yıl ayini sırasında gerçekleşen patlamada 23 kişi yaşamını yitirdi.

Estonya Euro Bölgesine Ne Zaman Dahil Oldu

1 Ocak 2011

Talinn Ne Zaman Avrupa Kültür Başkenti Oldu

1 Ocak 2011

Macaristan Ne Zaman AB Dönem Başkanı Oldu

1 Ocak 2011

Letonya Ne Zaman Euro Kullanmaya Başladı

1 Ocak 2014

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha fazla konu başlığına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.