2 sene önce
2 sene önce

Gümrük Birliği Anlaşması Ne Zaman Kabul Edildi

Yeni konu başlığımıza hoşgeldiniz bu içeriğimizde Gümrük Birliği Anlaşması Ne Zaman Kabul Edildi konu başlığına göz atacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Gümrük Birliği Anlaşması Ne Zaman Kabul Edildi – Zaire Ne Zaman Dünya Ticaret Örgütü Üyesi Oldu – Avrupa Merkez Bankası Ne Zaman Kuruldu – Euro Ne Zaman Yasalaştı ve Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Gümrük Birliği Anlaşması Ne Zaman Kabul Edildi sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Gümrük Birliği Anlaşması Ne Zaman Kabul Edildi | Hakkında Bilgi

1 Ocak 1996 Yılında, Gümrük Birliği anlaşması Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Anlaşma, Türkiye ile 15 Avrupa ülkesi arasında geçerli oldu.

Zaire Ne Zaman Dünya Ticaret Örgütü Üyesi Oldu

1 Ocak 1997

Avrupa Merkez Bankası Ne Zaman Kuruldu

1 Ocak 1998

Euro Ne Zaman Yasalaştı

1 Ocak 1999

Ötenazi Hollandada Ne Zaman Yasallaştı

1 Ocak 2002

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Detaylı bilgi sahibi olmak için burasına göz atabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.