2 sene önce
2 sene önce

Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu

Yeniden merhabalar bu yazımızda Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu konusunun tarihine hep birlikte göz atacağız.

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu – Malta ve Güney Kıbrıs Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu – Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı – Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı ve Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2007 Yılında, Endonezya Adam Air Hava Yollarına ait AA574 sefer sayılı Boeing 737 tipi bir yolcu uçağı, Sulawesi Adası’nın dağlık bir bölgesine düştü. Uçakta 102 kişi bulunuyordu.

Malta ve Güney Kıbrıs Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu

1 Ocak 2008

Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı

1 Ocak 2009

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2009

Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu

1 Ocak 2009

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Detaylı bilgi sahibi olmak için burasına göz atabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.