2 sene önce
2 sene önce

Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu

Herkese merhaba bu içeriğimizde Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu ne zaman ve nasıl sorularının cevabını arayacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu – Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu – Malta ve Güney Kıbrıs Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu – Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Bulgaristan ve Romanya Ne Zaman AB Üyesi Oldu | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2007 Yılında, Bulgaristan ve Romanya, resmen AB üyesi oldular. Slovenya Euro bölgesine dahil oldu.

Endonezya Uçak Kazası Ne Zaman Oldu

1 Ocak 2007

Malta ve Güney Kıbrıs Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu

1 Ocak 2008

Tayland Yangını Ne Zaman Çıktı

1 Ocak 2009

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2009

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Daha fazla konu başlığına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.