2 sene önce
2 sene önce

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı

Yeni konu başlığımıza hoşgeldiniz bu içeriğimizde Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı tarihine bakacağız

Birbirine benzer pek çok içerik olduğu için biz ayları, yılları ve günleri ayrı ayrı özel olaylar için sıralamaya karar verdik. Bunlar arasında bu içeriğimizde:

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı – Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu – Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı – İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı ve Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu sorularının cevapları bulunmaktadır. Bu soruların ortak noktası her birinin 1 Ocak tarihinde olmuş olmasıdır. Yalnız yine de, birbirine en yakın olan bilgileri sıralamaya gayret gösterdik. Hazırsanız, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı sorusunun cevabı ile başlayabiliriz.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Güncellemesi Ne Zaman Yapıldı | Hakkında Bilgi

1 Ocak 2009 Yılında, Avusturya, Japonya, Meksika, Türkiye ve Uganda, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi masasında geçici üye olarak yerlerini aldılar.

Slovakya Ne Zaman Avro Bölgesi Oldu

1 Ocak 2009

Lakki Marwat Saldırısı Ne Zaman Yapıldı

1 Ocak 2010

İspanya Avrupa Birliği Konseyi Başkanlığını Ne Zaman Aldı

1 Ocak 2010

Hint Okyasunda Güneş Tutulması Ne Zaman Oldu

1 Ocak 2010

Gördüğünüz gibi birbirine en yakın 1 Ocak olaylarını bir arada sıralamaya çalıştık. Detaylı bilgi sahibi olmak için burasına göz atabilirsiniz.

Elimizden geldiği kadar bu içeriği güncel tutmaya çalışacağız. Aklınıza takılan konu başlıkları için bize yazmanız yeterlidir. Sağlıkla kalın…

Paylaşın

tüm hakları saklıdır.